Mutfak Dolabı Yapımı

Mutfak Dolabı Yapımı

Mutfak Dolabı Yapımı

Mutfak dolabı evlerin vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesidir. Mutfak eşyalarının konulduğu ürünlerdir. Mutfaklarda var olan yeni ürünlerin kullanımına uygun olması adına düzenlenmektedir. Eski ve yeni görünüm kazandırılan ürünlerin kullanımı günümüzde yaygınlık kazanmaktadır. Mutfak dolapları ev sahiplerinin istekleri doğrultusunda yenilenerek değiştirilebilir. Ev dekorasyonuna uygun olması açısından evlerde ne çok değiştirilen ve tadilatı yapılan ürünlerden bir tanesidir.  Çeşitli malzemelerden mutfakta kullanılacak dolaplar yapılmaktadır. Her zevke ve isteğe uygun dolapları bulunmaktadır. Birçok mutfak dolapları dayanıklı ürünler kullanılarak yapılmaktadır. Ceviz ağaçları, meşe ağaçları ve diğer ağaç türleri kullanılarak yapılan dolaplar uzun süreler boyunca kullanımı yapılır.

Mutfak Dolabı Yapım Aşamaları

Mutfak dolabı yapımı belirli aşamalardan oluşmaktadır. İlk olarak ev sahiplerinin değiştirmek istedikleri mutfak dolaplarının yeri ölçülmelidir. Ev sahiplerinin istedikleri ürünler ve renkleri planlanmalıdır. Planlama aşamasının ardından firma ile başlangıç tarihleri belirlenmelidir. Mutfak dolaplarının yapımı süreleri değişmektedir. Ufak mutfaklarda yenilenecek ve değiştirilecek olan dolapların tasarlanması, yapılması ve monte edilme işlemleri büyük mutfaklara oranla daha kısa sürede tamamlanacaktır. Mutfak dolapları çeşitli ağaçlardan yapılan bir saklama alanı olarak kullanılan yerlerdir. Zaman içerisinde yıpranmaya ve eskimeye başlayan dolaplar değiştirilmek istenmektedir. Değişim için firma ile iletişime geçilmesi önerilir.

Özel mutfak dolabı yapım hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Firma bünyesinde kullanılan ürünler dayanıklı ve uzun süreli kullanım özelliklerine sahip olarak tasarlanmaktadır. Müşterilerin beklentileri karşılanmaktadır.  Belirlenen ve planlana süre içerisinde mutfak dolaplarının teslimi tamamlanmaktadır. Belirli aşamalar ile gerçekleşen tasarım ve yenileme hizmeti müşteriler tarafından kabul görecek bir tasarım kullanılarak yapılmaktadır. Aşamalar sonucunda eski mutfak dolapları sökülür ve yeni mutfak dolapları için bir alt yapı hazırlanır. Ardından elektrik, su gibi tesisat işlemleri yeniden düzenlenir. Mutfak dolaplarının bitim süresi işi yapan ustanın elinin hızına ve alanın büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir.

Mutfak Dolabı Üretimi Nasıl Olmalıdır?

Mutfak dolabı yaptırmak isteyen müşterilerin isteklerine göre tasarımlar ve dolaplar yapılmaktadır. Mutfak dolaplarının yapımında çoğunluk MDF ve sunta denilen ürünler kullanılmaktadır. Suntalar hafif bir özelliğe sahiptir. Hızlı bir şekilde vidalanmaya müsait bir yapıdadır. MDF ise daha ağır ve daha dayanıklı olarak çoğu insan tarafından bilinmektedir. MDF ürünler ile yapılan dolapların daha dayanıklı olduğu bilinmektedir. Ağır yüklere karşı oldukça sağlam bir yapıdır. Ancak mutfak içerisinde hafif olan sunta daha sık tercih edilmektedir.

Mutfak dolaplarının kapakları belirlene ölçülere göre tasarlanmaktadır. İstenilen renklerde tasarım yapılmaktadır. Mutfak dolaplarının seçimi kişilerin belirledikleri bütçelere göre değişmektedir. Belirlenen bütçe aralığında her türlü mutfak dolapları markamız içerisinde yer almaktadır. Uzun süreli kullanım ve dayanıklı bir yapı içerisinde olan dolapların kullanımı yapılmaktadır. 

Diğer Hizmetler

20 YILLIK DENEYİM İLE SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIZ